Trendy nehty – jaro 2015

Nehty, líčení, oblečení, účesy… taky se už těšíš na jaro a jsi zvědavá, co se letos bude nosit? My Ti přinášíme nejžhavější novinky z manikúry pro rok 2015!

trendy-nehty-jaro-2015-nalakovane-nehty-cz-mollon-pro

 

Krátké nehty zůstávají

I letošní rok bude ve znamení přirozenosti. Krátké nehty budou stále IN. Jejich obliba mezi ženami stoupá – jsou praktické, vypadají mladistvě, není potřeba se stále dokola objednávat na doplňování… A co si budeme povídat, z krátkých nehtů jsou nadšení i muži.

Nehty se budou nosit zapilované do přirozeného tvaru – půlkruhového nebo mandlového o délce do 5mm. Na hranatý či trojúhelníkový tvar zapomeň.

Trendy jsou samozřejmě nehty zdravé. S tím Ti můžeme pomoct. Nabízíme kvalitní produkty určené pro péči i výživunehtů. Vyzkoušej a uvidíš. Krásné, zdravé a přirozené nehty můžeš mít i Ty!

Jaké barvy a jaké techniky budou IN?

Proužky

V letošním roce budou IN hlavně proužky – svislé, vodorovné, nalakované, nenalakované. Záleží jen na Tvé fantazii. Můžeš mít celý proužkovaný nehet nebo na celém nehtu vytvořit jen jeden jediný proužek. Můžeš namalovat proužek na nenalakovaný nehet nebo nalakovat celý nehet a vynechat místo pro nenalakovaný proužek, případně nalakovat celý nehet a po zaschnutí laku udělat proužek jinou barvou.

Třpytivá elegance

Třpytivé laky, stříbrné, zlaté nebo metalové barvy budou IN i v roce 2015. Můžeš jimi oživit třeba francouzskou manikúru. Úžasně metalických nehtů dosáhneš např. s našimi 3D nálepkami.

Zelená je nová černá

Z barviček bude určitě nejstylovější temně zelená nebo olivová. Působí netradičně, ale přitom se (stejně jako černá) velmi dobře kombinuje.

„Nahé“ nehty

I v letošním roce se budou nosit průhledné, světle narůžovělé či lososové nehty. Rozzářit je můžeš např. malým kamínkem.

Žíhané nehty

Žíhané nehty jsou naprostou novinkou. Vezmi dvě různé barvičky a začni kouzlit. Na nehtech si můžeš vytvořit třeba zvířecí vzor.

Duhové nehty

Jestli máš ráda hodně barevné, pastelové nehty, můžeš vyzkoušet tzv. duhové lakování nehtů. Vytvoř si na nehtech duhu nebo barevné kaňky použitím několika různých odstínů pastelových barev.

Oblíbené ombré

Z pastelových barev budou IN hlavně růžové odstíny, které budou vystínované nebo budou plynule přecházet do jiné barvy v ombré stylu.

Kuličky

Velmi populárními se staly tzv. kaviárové nehty. Plastické kaviárové perličky jsou velmi drobné a decentní, na nehtíkách vypadají naprosto skvěle. Vzbudí zcela jistě pozornost a jsou originální. Lze je použít na nehty přírodní, ale i gelové či akrylové.

Klasika, která neomrzí

Barvy, které snad nikdy nevyjdou z módy a kterých se nevzdáme, jsou červenámeruňková a černobílá. Hlavně pro černou a bílou letos platí, že trendy budou v jakékoli podobě – samostatně, v originálních kombinacích a vzorech a hlavně v geometrických tvarech. Vytvořit geometrické nehty můžeš např. pomocí zdobicích laků.

BIO letí

V několika posledních letech řádí v evropských zemích přírodní trendy. Bio, ekologie, vše od stravy přes léky až po módu v oblékání se musí zaměřovat co nejvíce přírodním směrem, žádná chemie. Za přírodní kvalitu jsme schopny utratit řádově tisíce korun navíc. Zda výsledný efekt skutečně stojí za to a výrobky jsou kvalitnější, už ale mnohdy nevnímáme a ani nezjišťujeme. Bio trendy tak fungují převážně na placebo efektu. Pokud jde však o trendy v péči o nehty, vývoj byl pomalejší a ještě před rokem byly stále v popředí gelové nehty. Naštěstí je jejich éra na ústupu a místo toho se trendy ubírají přirozenějším směrem. Na výrobce je vyvíjen nátlak, aby veškeré přípravky byly k nehtům šetrnější, bez použití agresivních chemikálií – tzv. 3 free receptura.

 

Zdroj: http://www.nalakovane-nehty.cz/trendy-nehty/


by with no comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>