NABÍDKA SLUŽEB

Co pro Vás mohu udělat?

Významnou součástí péče o celé tělo je úprava přirozených nehtů. Ne každý si však umí sám nehty patřičně upravit, a proto je pro něj přirozeně vhodná návštěva nehtového studia, kde mu nehty odborně ošetří a poradí, jak má o nehty pečovat.

Pokud se rozhodnete pro nehtové studio DAGMAR, ráda se Vám budu věnovat, zejména v následujících oblastech ošetření Vašich nehtů…

 

Klasickou manikúru provádíme na mokro nebo na sucho.
Manikúra na mokro se většinou aplikuje po vytvarování nehtů, kvůli změkčení ztvrdlé kůžičky kolem nehtu a k jejímu lepšímu ošetření. Ruce se namočí do vlažné vody s olejíčkem nebo se pouze potře kůžička kolem nehtu speciálním olejíčkem na změkčení kůžičky. Většinou se provádí u častěji namáhaných rukou, ale nebývá to pravidlem.
Manikúra na sucho je nejčastějším postupem. Celková manikúra spočívá v úpravě kůžičky kolem nehtu pomocí speciálních nástrojů (např. pomerančové dřívko, lopatička,…) a vytvarování nehtu pomocí pilníku do požadovaného tvaru dle typu rukou a přání klientky/klienta. Manikúru završujeme ošetřením nehtové kůžičky olejíčkem, který jemně vmasírujeme do nehtového valu.

Doba ošetření nehtů trvá přibližně 10-15 minut a další doporučená návštěva je individuální, dle růstu nehtů a potřeb klienta.

 

Francouzská manikúra je velmi populární technika k dosažení upraveného a čistého vzhledu Vašich nehtů.

Prvním krůčkem pro přípravu k lakování na přírodní nehet je základní manikúra (bez závěrečné péče olejíčkem). Poté nalakujeme podkladovým lakem a dle Vašeho výběru lakujeme jednobarevný lak nebo formujeme francouzskou manikúru. U francouzské manikúry se v dnes nejčastěji setkáváme s barevným lakováním špiček nehtu nebo dokonce s různými tvary zarovnání špiček nehtu např. šikmý, trojúhelníkový nebo vlnkový tvar.

P-SHINE

P-Shine provádíme pomocí leštiček s jelenicovou kůží. Nejdříve nehet vytvarujeme do konečné podoby a otevřeme pro přijmutí pasty (složení: včelí vosk, mateří kašička a křemičitá hlinka) jemným pilníkovým blokem. Pastu naneseme a vleštíme do nehtu, vždy jen jedním směrem, kterým dosáhneme většího lesku. Konečnou ochrannou vrstvu tvoří pudr, kterým se nehet uzavře a dokonale vyleští.

Na takto upravený nehet můžeme lakovat. Odlakování doporučujeme nejdříve za dva dny, aby se pasta vstřebala hluboko do nehtu a nedošlo tak k odstranění p-shinu.

Doba ošetření nehtů trvá přibližně 30 minut a další doporučená návštěva je v intervalu 2-3 týdnů.

Není však vhodná pro příliš tenké nebo zničené nehty, ale je vhodná pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení nehtu a jeho zdravý růst. Nehet se díky této péči neláme, netřepí, krásně se leskne a vypadá upraveně.

 

 Gelové nehty – (umělé nehty)

Gelové nehty má již téměř každá žena a stávají se stále častějším doplňkem Vašeho looku. Vypadají velmi přirozeně a poskytují svým majitelkám dlouhodobě upravený vzhled nehtů na cca 3-4 týdny pokud si je necháte vymodelovat u profesionálů.

Gelová modeláž se provádí stále častěji na přirozeně zdravé nehty, protože nehty neničí, tak jako akrylová modeláž, která ovládla nehtový trh minulých let. Bohužel akryl se vleptává do nehtu, zapáchá a poškozuje přirodní nehty, často je zbarvuje do mléčné až zažloutlé barvy. Pokud klientka nemá své přírodní nehty v délce, kterou by si přála, prodloužíme je pomocí tipů (nejčastější metoda – nalepením tipu na připravený nehet) nebo pomocí šablony (po jejím odstranění zůstane pouze gelový nehet).

 

Gel je čirý či barevný, flexibilní, nežloutnoucí, neporézní a více odolávají poškrábání. Na trhu se objevuje stále více druhů gelů pro různé typy nehtů a proto se musí manikérka dobře rozhodnout jakou kombinaci gelů použije a to nejen podle činnosti klientky, kterou nejčastěji provozuje. Pro zpevnění nehtu (extra síla nebo oprava nehtu) může být použito například hedvábí, které je vloženo do gelu.

Gelové nehty nejsou záležitostí na pár hodin, jako když si doma vyberete a nalakujete nehty na nějakou příležitost. Je třeba se dobře rozhodnout. Čas strávený u manikérky a minimální péči s kterou vydrží Vaše gelové nehty déle krásné se určitě vyplatí. Jak o gelové nehty správně pečovat Vám ráda sdělím a předvedu.

Jednoznačné výhody gelových nehtů:

 • gel bez zápachu,
 • přirozený čirý vzhled,
 • hladké,
 • tenké,
 • pevné a odolné,
 • flexibilní,
 • cítíte se přirozeně, nijak nehty nezatěžují,
 • minimální péče.

 

Mýtus o Gelových Nehtech:
Gelové nehty je tak snadné udělat, že je udělá každý, kdo je umí nalakovat! (Tak proč si je nemůžu udělat já?)
Pravda: „Gelové nehty se snadno naučíte teoreticky, ale je těžké je udělat.“

 

NOVINKA! Shellac

Shellac je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a zcela šetrnou úpravu přírodního nehtu bez jeho poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí manikúru.

Ideální pro ty, kdo nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím. Tenké vrstvy tohoto materiálu naopak váš nehet lehce zpevní a budete mít dva až tři týdny nehty barevně nalakované a budou po celou dobu stejně krásné jako první den. Nehty mohou být celobarevné, nebo je možné vytvořit i bílou francii.

Je naprosto hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak, pro nehty lámavé.

 

Neopomenutelné výhody:

 • brilantní lesk,
 • hloubka barev,
 • dokonalý přirozený vzhled,
 • dlouhá trvanlivost (2 až 3 týdny),
 • žádné poškrábání a obrušování,
 • okamžitě suché, slabé nehty úžasně zpevní a ochrání,
 • tvrdým a křehkým nehtům dodá pružnost.

 • unikátní UV3 technologie,
 • neuvěřitelný, dlouhotrvající lesk, pevná, flexibilní barva odolného laku,
 • žádné pilování, žádné broušení, žádné zdlouhavé schnutí, žádné odřené okraje, žádné poškození.

 

Zdobení nehtů

Na trhu je k dostání spousta variant jak nehty zdobit a každou chvílí se na trhu objevuje další způsob zdobení. V tomto směru se snažím být maximálně flexibilní, vyhovět Vašim požadavkům a nabídnout širokou škálu možností. Zdobím na přání zákazníka nebo něco vymyslíme spolu přímo v salónu. Upravené ruce jsou základem půvabu a lak na pěstěných nehtech je detailem dotahujícím vzhled, styl outfitu. Hájenou tradici představuje decentní francouzská manikúra. Alternativou jsou narůžovělé transparentní laky anebo jen perfektně vyleštěné zdravé nehty (P-Shine), jež jsou nesmírně přitažlivé přirozeným půvabem.

 • barevným lakem
 • mlování lakem nebo akrylovými barvami
 • zdobení glitry (kamínky, třpitky) nebo nail artem (nálepky, květiny, plastikové 3D obrázky) aj.
 • razítková

 

 


by with no comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>